Naar Bellingwolde – geen probleem!
9 februari 2021

Naar Bellingwolde – geen probleem!

​​Veel leerlingen fietsen naar onze school. We krijgen steeds meer leerlingen die verder weg wonen en met het openbaar vervoer komen. Hoe gaat dat dan?

Vanuit Bad Nieuweschans reis je met buslijn 12 in 20 minuten naar Bellingwolde. 

Vanuit Winschoten of Blijham neem je ook buslijn 12. Die rijdt in 15 minuten naar Bellingwolde. Deze bus stopt ook weer vóór onze school. We hebben zelfs de lestijden aangepast op de bustijden! Is dat niet handig?

Bij ons op school begin je om 9.00 uur met de dagstart bij je coach. Mooie tijd toch? Wat later op de ochtend beginnen schijnt ook goed voor jou te zijn, je hersenen blijken dan beter te werken. Dit is in verschillende onderzoeken naar voren gekomen. 

Vóór onze school is een bushalte waar je uit kunt stappen.

Reageren