Kennismaken met onze school!
9 februari 2021

Kennismaken met onze school!

​​Leuke proeflessen en kennismaking bij ons op school. Wij hopen dat jij erbij zult zijn!

Sneakpreviews

Uit de persconferentie werd duidelijk dat het mengen van onze groepen leerlingen momenteel nog niet is toegestaan. Helaas kunnen we jullie daarom dit schooljaar niet uitnodigen voor de Sneakpreviews. Hier heb je waarschijnlijk al het een en ander over gehoord van je juf of meester.

Q&A sessies

Gelukkig kunnen de online Q&A sessies die gepland staan met jullie groep wél doorgaan. Een vragenuurtje waarbij je vragen kunt stellen aan oud-klasgenootjes over onze school en de overstap naar het Voortgezet Onderwijs. We begrijpen namelijk dat dit moment heel spannend en belangrijk voor jullie is.

Kennismaking

Later dit schooljaar zullen we, als het allemaal lukt qua corona-maatregelen, nog hele leuke proeflessen organiseren voor degene die zich bij onze school hebben aangemeld. Jullie ouders komen zoals gewoonlijk ook nog op school voor een kennismaking vóór de zomervakantie!

Zo hopen we toch dat jullie een goede indruk van onze school kunnen krijgen en we hopen ook jullie binnenkort in het echt mogen ontmoeten!

Reageren